Zardzewiałe przelotki

Zardzewiałe przelotki

Nieprzeczytany postautor: CatBat » 21 lut 2013, 13:28

W ostatnich dniach zrobiłem przegląd sprzętu i z przykrością stwierdziłem, że przelotki w moim kiju dorszowym pokryły się rudymi plamami rdzy. Czy znacie jakiś skuteczny sposób "naprawy". Papier ścierny + malowanie? A może zostaje mi zbierać kasę na nowy kijek :( Postaram się wykonać jakieś zdjęcie i wrzucić, może będzie łatwiej.
Awatar użytkownika
CatBat

Re: Zardzewiałe przelotki

Nieprzeczytany postautor: CatBat » 22 lut 2013, 10:27

Oto kilka zdjęć:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
CatBat

Nieprzeczytany postautor: Eugeniusz Friede » 22 lut 2013, 18:59

Całe szczęście, że porcelanki nie zardzewiały. :lol: Sprawa jest prosta, najlepiej wymienić przelotki na nowe. Musi być jakiś ruch w interesie? ;)
Awatar użytkownika
Eugeniusz Friede
Moderator

Nieprzeczytany postautor: CatBat » 22 lut 2013, 22:25

chyba prędzej kij zmienie, już mam nawet jeden upatrzony ;)
Awatar użytkownika
CatBat

Nieprzeczytany postautor: Eugeniusz Friede » 15 paź 2016, 13:26

Głównie przez ostatnie lata doposażyłem się w sporą ilość sprzętu wędkarskiego. Przez własne zakupy, prezenty otrzymane na kolejne rocznice i nagrody w zawodach wędkarskich. Mimo upływu czasu wędki i kołowrotki, użytkowane w rozsądny sposób i należycie konserwowane, pozostają wciąż w dobrym stanie. Wędkarskie wyposażenie doczekało się własnego stojaka . Nie będzie czekało na swoją kolej powtykane w różne kąty.
Wybierając się na ryby nie taszczę całego posiadanego majdanu. W zależności od przewidywanego sposobu łowienia zabieram po jednej wędce podstawowej i jednej zapasowej. Pomijając wędki i tak przybyło ekwipunku w porównaniu do minionych wypraw na ryby. Do wędkowania z brzegu jest to krzesło i wiadro z zanętą. Do łowienia z łodzi dodatkowo silnik, akumulator, kamienie kotwiczące i echosonda.
Porównując własny zestaw do kopiastych taczek lub przeładowanych wózków wędkarzy wyczynowych, jest to ciągle tyle co nic.

Obrazek
Awatar użytkownika
Eugeniusz Friede
Moderator

Wróć do Jak to zrobić