KOŁO SŁUPSK MIASTO

Na goraco Tu omawiac bedziemy bierzace sprawy
Nasze projekty itp

KOŁO SŁUPSK MIASTO

Nieprzeczytany postautor: SlupskMiastoPZW » 17 lut 2014, 15:36

Koledzy Wędkarze z Koła Słupsk Miasto...
Korzystając z uprzejmości oraz propozycji Pana Eugeniusza Friede - Własciciela sklepu wędkarskiego JAXON przy ul. M. Dąbrowskiej 3 w Słupsku, zakładam nowy wątek:
"KOŁO SŁUPSK MIASTO". Wędkarze chętni do zabrania głosu na temat Koła Słupsk Miasto, proszeni są o kulturalne przelewanie swoich uwag, pomysłów oraz wszelkich sugestii pod tym tematem. Wszelkie wpisy bedą oczywiscie czytane, dyskutowane...a więc jest to forum "o nas" i "dla nas".
Awatar użytkownika
SlupskMiastoPZW
 
Posty: 1
Rejestracja: 17 lut 2014, 15:15

Re: KOŁO SŁUPSK MIASTO

Nieprzeczytany postautor: Eugeniusz Friede » 26 maja 2016, 09:38

25 maja 2016 r. w Słupsku, przy ul. Westerplatte 8 odbyło się wspólne posiedzenie Zarządów Kół PZW „Słupia” i „Słupsk-Miasto”.
Oba koła w dotychczasowym okresie swojego istnienia współdziałały incydentalnie. Obecnie postanowiły razem zorganizować otwarte zawody wędkarskie na łowisku „Pod Dębami” w Redzikowie:
1.Z okazji Dnia Dziecka – 5.06.16 r.
2.O Puchar Łowiska – zawody integracyjne – 25.06.16 r.
Obradom współprzewodniczyli Prezes Koła „Słupsk-Miasto” Zdzisław Smilgin i V-ce Prezes ds. Ochrony Koła „Słupia” Krzysztof Mularczyk.
Spotkanie zaczęli od przedstawienia obecnych na sali członków zarządów swoich kół. Różnorodne obowiązki nie pozwoliły uczestniczyć w obradach części członków tych gremiów. Za to dyskusja w węższym gronie była bardziej merytoryczna i ułatwiała dojście do consensusu w poruszanych kwestiach.
W odniesieniu do Dnia Dziecka „Pod Dębami” w porównaniu do wcześniejszych edycji tej imprezy ustalono wydłużyć listę nagrodzonych w obu grupach wiekowych z 6 do 10 osób. Oraz oprócz nagród rzeczowych wręczać puchary i medale.
Okolicznościowy Quiz wiedzy wędkarskiej z pytaniami testowymi będzie nastawiony na poszerzenie wiedzy z interesującego nas obszaru przez jak najliczniejsze grono uczestników.
Na Sędziego Głównego Zawodów ustanowiono kol. Piotra Jóźwiaka. Wspierać go będą dwa dwuosobowe zespoły sędziów sektorowych.
Jak wiadomo, w imprezach plenerowych, a szczególnie z udziałem dzieci, ważna jest pogoda. Nikt z obecnych nie chciał się jednak podjąć zobowiązania zapewnienia pożądanej aury.
W kolejnym punkcie obrad dotyczącym Integracyjnego Pucharu Łowiska Pod Dębami zebrani zaakceptowali z poprawkami założenia organizacyjne imprezy przedstawione przez Eugeniusza Friede – pomysłodawcę zawodów z udziałem wędkarzy niepełnosprawnych. Ustalono, że kwoty uzyskane na wsparcie przedsięwzięcia od samorządów Gminy Wicko, Powiatu Słupskiego i wpisowego uczestników zostaną przeznaczone na wykonanie praktycznych gadżetów promujących zawody, organizatorów i sponsorów.
Wszystkie podnoszone szczegółowe kwestie dotyczące organizacji obu imprez zostały skrzętnie zaprotokołowane przez Sekretarza kol. Bogusława Jazownika. W formie komunikatów zaś zostaną opracowane i upublicznione przez V-ce Prezesów ds. Sportu obu kół: Mirosława Markiewicza i Leszka Łubkowskiego.
Jak wynika z przedstawionej relacji, w posiedzeniu było więcej meritum niż kurtuazji. Nie mniej jednak nie zabrakło od współprzewodniczących zebraniu prezesów paru ciepłych słów podziękowania za owocne spotkanie.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Eugeniusz Friede
Moderator
 
Posty: 1530
Rejestracja: 02 sie 2011, 21:15
Lokalizacja: Słupsk


Wróć do Dyskusje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron