Łowisko Pod Dębami.

Na goraco Tu omawiac bedziemy bierzace sprawy
Nasze projekty itp

Re: Łowisko Pod Dębami.

Nieprzeczytany postautor: Borysek11111111 » 15 lut 2017, 21:33

Do Czaplasiwa.
Ja już wcześniej napisałem, że nie będę dalej dochodził swoich racji, ale uważam, że uczestnicy zebrania powinni być poinformowani, że frekwencja jest mniejsza niż 1/2 uprawnionych i powinno odbyć się drugie zebranie, aby uchwały były ważne. W zebraniach biorą udział wędkarze, a nie prawnicy. Gdyby przepisy były proste nie byłoby sporów. Widzimy często spór trzech wybitnych prawników, dotyczący jakiegoś przepisu i każdy przedstawia inną wykładnię, uważając, że tylko on ma rację. Nie wiem czy Kolega wie, że poseł Tomasz Jaskóła skierował do Prezydent Warszawy wniosek o uchylenie ordynacji wyborczej do władz PZW uchwalonej 17.09 2016 roku. Jeżeli ordynacja nie zostanie uchylona, to poseł skieruje sprawę do sądu. Wniosek uzasadnia analizą prawną prawnika Kużmińskiego. Jeżeli prawnicy prowadzą spory związane z przepisami PZW, to co mogą zwykli wędkarze tacy jak ja, mogą tylko zadawać pytania. Ja zadaję pytania nie oskarżając nikogo o nieuczciwe zamiary, po otrzymaniu odpowiedzi nie po mojej myśli, mam prawo wierzyć, że racja jest po mojej stronie. Gratuluję wnuka. Ja mam 22-letnią wnuczkę, ale takich wiadomości nie posiada.
Borysek11111111

Nieprzeczytany postautor: czaplasiwa » 15 lut 2017, 22:35

czaplasiwa pisze:Ja mam 22-letnią wnuczkę, ale takich wiadomości nie posiada.

i tutaj trzeba popracować i sprzedawać swoją wiedzę i umiejętności od najmłodszych lat ;)
wniosek do prezydent Warszawy dotyczy delegatów na zjazd do okręgów.Temat ten również przedyskutowałem z prezesami okręgów: mojego krakowskiego, waszegoz kol. Teodorem Rudnikiem oraz bielsko bialskiego. Wszyscy się ztym nie zgadzają, Cóż Warsiawka jak widać stołków nie opuści a przy okazji zabezpiecza prezesówi w słabych okręgach. Ale to już inna sprawa.
Awatar użytkownika
czaplasiwa
Moderator

Nieprzeczytany postautor: Eugeniusz Friede » 16 lut 2017, 18:16

Są już dostępne zezwolenia na łowisko Pod Dębami w Redzikowie. Poniżej na plakacie stawki opłat.

Obrazek

Dla bardziej dociekliwych regulamin łowiska.

Regulamin łowiska specjalnego „Pod Dębami” w Redzikowie Koła PZW „Słupia”.
1. Łowisko udostępnia się do wędkowania od 1 marca do 31 października, na godzinę przed wschodem słońca i godzinę po zachodzie codziennie za wyjątkiem dni, w których odbywają się zawody wędkarskie organizowane przez Zarząd Koła ( zakaz wędkowania przed zawodami, po zawodach wędkowanie jest dozwolone). Zawody wędkarskie na łowisku „Pod Dębami” odbywają się zgodnie z postanowieniami Regulaminu Amatorskiego Połowu Ryb.

2. Licencje rozprowadzane są przez skarbnika koła oraz gospodarza łowiska.

3. Wysokość opłaty na cały sezon: dla członków PZW - 40 zł, dla niezrzeszonych - 80 zł, dla młodzieży do lat 16 - 20 zł. Opłata za 1 dzień: dla zrzeszonych w PZW i młodzieży do lat 16 -10 zł, dla pozostałych wędkarzy – 20 zł.

4. Wędkujących na łowisku obowiązują przepisy Regulaminu Amatorskiego Połowu Ryb PZW z następującymi zmianami:
- obowiązuje całkowity zakaz zabierania złowionych ryb ( zasada no kill – złów i wypuść ).
- ryby należy wpuścić z powrotem do stawu niezwłocznie po złowieniu bez przetrzymywania w jakikolwiek sposób ( nie dotyczy wędkowania w trakcie zawodów).
- zezwala się łowić na dwie wędki.
- zabrania się stosowania metody spinningowej i muchowej oraz łowienia z pod lodu.
- dozwolone nęcenie do 3 l gotowej mieszanki zanętowej z wyłączeniem zanęt typu: ziemniaki, chleb, makaron, itp.
- zabrania się kąpieli, używania środków pływających, niszczenia grobli oraz wprowadzania psów na łowisko

5. Każdy wędkarz ma obowiązek utrzymywać porządek w obrębie swojego stanowiska przed, w trakcie, jak i po zakończeniu łowienia.

6. Każdy wędkujący ma obowiązek posiadania odpowiedniego przyrządu do wyhaczania ryb.
7. Nieprzestrzeganie powyższego regulaminu może skutkować natychmiastową utratą zezwolenia w danym sezonie oraz na sezon następny, jak również odpowiedzialność z ustawy o rybactwie śródlądowym.
8. Kontakt z Komendantem Społecznej Straży Rybackiej Koła PZW „Słupia”: tel. 504 131 842.
Awatar użytkownika
Eugeniusz Friede
Moderator

Nieprzeczytany postautor: staszek12345 » 23 lut 2017, 07:38

Wędziska,kamery i wszystkie inne asortymenty gotowe,sezon czas zacząć
staszek12345

Nieprzeczytany postautor: staszek12345 » 06 mar 2017, 20:47

Czy sezon się już zaczął? Jakieś rezultaty i czy mamy jakieś okazy tam pływające...
staszek12345

Nieprzeczytany postautor: Eugeniusz Friede » 07 kwie 2017, 15:32

Łowisko No Kill „Pod Dębami” w Redzikowie:
„Pod Dębami ryby biorą, bo wędkarze ryb nie biorą.”
Zezwolenia: http://www.pzw-slupia.pl tel. 505 112 639 lub 664 890 541

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Eugeniusz Friede
Moderator

Nieprzeczytany postautor: Eugeniusz Friede » 20 maja 2017, 20:35

Obrazek
Awatar użytkownika
Eugeniusz Friede
Moderator

Nieprzeczytany postautor: Eugeniusz Friede » 28 maja 2017, 21:22

28 maja na trening przed zawodami z okazji Dnia Dziecka na łowisko Pod Dębami wybrali się Rafał i Jakub Wojnowscy. Z uwagi na wiejący wiatr zmienili pierwotnie wybrane miejsce na bardziej zaciszne w rejonie dębowego stołu. Połowili ukleji, okoni i płoci. Oby tak samo skutecznie za tydzień.

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Eugeniusz Friede
Moderator

Nieprzeczytany postautor: Eugeniusz Friede » 12 cze 2017, 18:10

Obrazek
Awatar użytkownika
Eugeniusz Friede
Moderator

Nieprzeczytany postautor: Eugeniusz Friede » 02 sie 2017, 12:34

W sobotę 19 sierpnia o godz. 14:00 na łowisku Pod Dębami w Redzikowie odbędą się Zawody Gruntowe. Pula nagród 1.000 zł. Zapisy wraz z wpisowym przyjmuje Skarbnik Koła w sklepie wędkarskim Jaxon Club w Słupsku, ul. M. Dąbrowskiej 3. Liczba startujących ograniczona do 40 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Awatar użytkownika
Eugeniusz Friede
Moderator

PoprzedniaNastępna

Wróć do Dyskusje