Sylwester 2012 - 2013.

Nie samym łowieniem czlowiek żyje :)

Sylwester 2012 - 2013.

Nieprzeczytany postautor: czaplasiwa » 02 sty 2013, 20:18

Tegorocznego Sylwestra tradycyjnie w grupie rodzinno - przyjacielskiej zaplanowaliśmy spędzić w górach.
Polecono wynaleźć mi jakąś kwaterę. Nie wiele myśląc wybrałem ;) . Gospodarstwo Pod Hubami :lol: :lol: :lol: http://www.podhubami.com.pl/.
Czyli lokal klubowy muszkarzy z całej Polski. Jako prowodyr skrzyknąłem do Frania i Ani znajomków.
Kto się załapał to na pewno nie pożałował. Nawet moja ekipa / w której tylko ja jestem nawiedzony wędkarz / była zachwycona.
Gospodarze / oby wszyscy trafiali na takich / stanęli powyżej wyznaczonego zadania. Wspólne wieczory przed i po Sylwestrze przy gitarze i pogaduchach , lekko "naponczowane" przednimi trunkami nie wyłączając " Śliwowicy Łąckiej".
Wyśmienita, nie do przejedzenia kuchnia Ani / naszej wspaniałej i wesołej gospodyni/. Do tego wieczorne śpiewy przy gitarze.
Rozpiętość wieku biesiadników od dwudziestu kilku do sześćdziesięciu kilku latek nie stanowiła problemu. Wielką frajdę sprawił nam swoim przybyciem nasz wielki przyjaciel - redaktor Wędkarskiego Świata - Mikołaj Hassa.
Bal Sylwestrowy to jedna wielka bajka. Świetna kuchnia , nie do przejedzenia za na prawdę niewielką kasę / jak Ania to zrobiła to nie wiem :shock: / bo stoły uginały się od jedzenia , którego było więcej niż każdy mógł w sobie pomieścić.
Tańce, aż wstyd się przyznać rozpoczęła ekipa "dinozaurów krakowskich" i od razu podchwyciły to młodziaki :lol:
Było też wiele innych atrakcji:
Odnowienie rocznicy ślubu pary ze Sosnowca - Wojtuś/ Prezes Sekcji Stowarzyszenia Białej Przemszy / z małżonką.
Były też zaręczyny dwóch krakowskich par. Jednej z nich udzielił błogosławieństwa sam gospodarz Franiu w stroju biskupa.
O wszystkim tym możecie dowiedzieć się tutaj: http://www.szczurek.webd.pl/viewtopic.php?p=89467#89467
Była także ostatnia wyprawa na rybki.
BYŁO SUPER!!!!!
Awatar użytkownika
czaplasiwa
Moderator

Re: Sylwester 2012 - 2013.

Nieprzeczytany postautor: Eugeniusz Friede » 05 sty 2013, 17:36

Wnętrza góralskich chat same w sobie stwarzają niesamowity klimat zabawy. To, że było fajowo, widać po waszym rozbawionym towarzystwie.
Fakt, że musiałem się nasłuchać od żony za Sylwestra spędzonego w domu, to już całkiem inna historia. :lol:
Podobno każdy ma to, na co zasłużył?
Awatar użytkownika
Eugeniusz Friede
Moderator

Wróć do Pogaduszki na luzie :)