Po raz pierwszy na forum

Na goraco Tu omawiac bedziemy bierzace sprawy
Nasze projekty itp

Re: Po raz pierwszy na forum

Nieprzeczytany postautor: adamj » 27 gru 2018, 11:31

13.12 Ostatnia wyprawa do Rowów w tym roku i udana. Wędkujących najwięcej na kamieniach, w parku tylko kilku. Znowu nad wodą dopiero po 10, ale rybki dopisały co widać na zdjęciach. No po prostu trafiłem na dobre miejsce. I co ciekawe nie liczyłem na okonie a tu taka niespodzianka. W siatce pozostało 12 okoni i kilkanaście płotek, a rybki z wiadra pływają dalej.
Obrazek

Obrazek

Obrazek
adamj

Nieprzeczytany postautor: adamj » 12 sty 2019, 21:26

Witam w nowym roku, który zacząłem wędkowaniem w dniu 1 stycznia, lecz nie z samego rana ale dopiero koło 10 bo zniechęciła mnie fatalna pogoda. po informacji , że są ryby w rzece nastąpił wyjazd i koło 12 na wędce zameldowała się waleczna srebrna ryba, która nie była zbyt duża, ale jakże mnie ucieszyła bo bardzo rzadko uganiam się za trociami. Drugi wyjazd dopiero 7.01. i kolejna ryba większa od poprzedniej i tez wysrebrzona. Później nastąpiły dwa wyjazdy lecz tym razem już bez brań, ale za to odwiedziłem miejsca w których dawno nie byłem.
Obrazek

Obrazek

Obrazek
adamj

Nieprzeczytany postautor: adamj » 18 sty 2019, 19:02

Witam, dziś rzeka Słupia, w końcu brak opadów, lecz chłodniej i zamarzają przelotki. Pierwszy zarzut na chlebek i pierwsza ryba - ładny jelec. Sporo brań nie zaciętych oraz zerwanych ryb , ale co tam najważniejsze że są brania. W wędkowaniu trochę przeszkadzały kaczki, dwa razy miałem na wędce, ale szczęśliwie wyplatały się. Ostatecznie kilkadziesiąt ryb, z których wybrałem największe jelce i płocie, a pozostałe wypuściłem do rzeki.
Obrazek

Obrazek
adamj

Poprzednia

Wróć do Dyskusje