Zanęta klubowa Dragon

Zanęta klubowa Dragon

Nieprzeczytany postautor: Michał » 12 maja 2013, 19:05

Witam!
Zanętę kupiłem z myślą o zawodach na stawku przy szkole policji. Używałem płociowej czarnej. Pachniała intensywnie, nie bryliła się nawet bez użycia sita, dobrze się rozpraszała w wodzie ale... nie przyciągnęła ryb. Kolega obok z zanętą standardową na leszcza z dodatkami zdeklasował mnie o 7kg. Podczas, gdy ganiałem okonki po 10 cm, on wyciągał leszcze, jazie, lina a nawet węgorza (większość około kilograma). W drugiej turze, nie wiem czy dzięki tej zanęcie czy przez zanęcenie osoby po której przejąłem miejsce wyciągnąłem 1 leszcza około kg. Absolutnie nie skreślam tej zanęty, może po prostu nie przypasowała na tym łowisku. Po dalszych testach będę dopisywał kolejne obserwacje.
Pozdrawiam
Michał

Re: Zanęta klubowa Dragon

Nieprzeczytany postautor: CatBat » 13 maja 2013, 11:17

Czasem sama zanęta nie wystarczy. Warto eksperymentować i wzbogacać je o dodatkowe składniki. Ja ostatnio używałem Dragona Elite - Płoć czarna i musze przyznać że było ok. Miałem tylko takie wrażenie jakby krótko trzymała rybę w łowisku. Dodatkiem były gotowane i mielone konopie i atraktor anyżowy.
Obrazek
Awatar użytkownika
CatBat

Nieprzeczytany postautor: Michał » 13 maja 2013, 13:52

Podejrzewam, że mogła szybko nasycić ryby dlatego krótko je trzymała.
Michał

Nieprzeczytany postautor: fabielenerillal » 26 sie 2015, 08:49

A ja nie zwracam zbyt dużej uwagi na markę zanęty, ale za każdym razem biorę inną i obserwuję, która jak się sprawdza.
fabielenerillal

Wróć do Przynęty i Zanęty