Szkolenia

24h/7 HELP

Usługi tłumaczeniowe od firmy 24h/7 HELP wyróżniają się na rynku przede wszystkim wysoką jakością i sprawną realizacją, ponieważ tłumacze takich języków jak angielski, białoruski czy ukraiński oferują pomoc klientom przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Gwarantują przekład dokumentów, umów, wypowiedzi podczas konferencji i wiele innych tłumaczeń ustnych, pisemnych i specjalistycznych.

Dane firmowe:
Domaniewska 37
02-672 Warszawa
województwo: mazowieckie
adres www: linguahelp.eu
email: linguahelp4you@gmail.com
telefon: +48 664 840 484
Pełna oferta: Szczegóły

Artur Partyka

Ceniony mówca motywacyjny, nazywany także coachem lub komentatorem to osoba, która w przystępny sposób zwraca uwagę na metody zwiększające samoświadomość, wiarę we własne możliwości i to, że zamierzone cele można osiągnąć szybciej, niż się wcześniej wydawało. Głównym zadaniem prowadzenia np. power speech jest więc inspiracja i energia skierowana bezpośrednio do każdego słuchacza.

Dane firmowe:
-
- Łódź
województwo: łódzkie
adres www: arturpartyka.com.pl
email: modernarea@modernarea.pl
telefon: +48 531 81 33 55
Pełna oferta: Odwiedź

MODERN AREA

Odpowiednio przeprowadzone szkolenia z zakresu psychologii sukcesu, komunikacji wewnętrznej w firmie i negocjacji z partnerami biznesowymi, w formie inspirujących wystąpień lub spotkań z ludźmi sukcesu i gwiazdami, to wyjątkowa motywacja do pracy nad sobą i własną firmą, aby nabyć nowe umiejętności i nauczyć się zdystansowanego i pozytywnego podejścia do życia.

Dane firmowe:
Karłowicza 2A/17
44-200 Rybnik
województwo: śląskie
adres www: modernarea.pl
email: modernarea@modernarea.pl
telefon: +48 531 813 355
Pełna oferta: Czytaj więcej