Zdrowie i uroda

Arterieart Sp. z o.o.

Arterieart to przede wszystkim miejsce, w którym popularyzuje się skuteczne metody leczenia i diagnostykę chorób układu krążenia z wykorzystaniem innowacyjnych rozwiązań, nowoczesnego sprzętu i doświadczonych lekarzy. Wysokiej jakości usługi obejmują między innymi badania takie jak rezonans magnetyczny, tomografię komputerową oraz zabiegi związane np. z plastyką tętnic obwodowych.

Dane firmowe:
Rakoniewicka 23A
60-111 Poznań
województwo: wielkopolskie
adres www: arterieart.com
email: info@arterieart.com
telefon: +48 61 898 27 03
Pełna oferta: Czytaj dalej

Denta Mare

Ortodonta z gabinetu Denta Mare Świnoujście oferuje indywidualne podejście oraz dostosowane do pacjenta metody działania. Leczenie w tym zakresie to nie tylko korekta wad zgryzu, ale także poprawa estetyki uśmiechu oraz komfortu codziennego funkcjonowania. Dla wielu pacjentów to również pozbycie się kompleksów oraz zyskanie nowych atutów.

Dane firmowe:
Plac Słowiański 3/C
72-600 Świnoujście
województwo: zachodniopomorskie
adres www: dentamare.pl
email: info@dentamare.pl
telefon: +48 695 708 080
Pełna oferta: Oferta

ART-MEDICA s.c.

Chirurgia naczyniowa jest dziedziną medycyny, która pozwala na skuteczne leczenie chorób naczyń krwionośnych i limfatycznych - w poradni naczyniowej Art-Medica Poznań pacjenci mogą liczyć na profesjonalną opiekę medyczną, wysoką jakość świadczonych usług oraz dostęp do najnowocześniejszych technologii diagnostycznych i zabiegowych.

Dane firmowe:
Rakoniewicka 23A
60-111 Poznań
województwo: wielkopolskie
adres www: artmedicapoznan.pl
email: artmedicapoznan@gmail.com
telefon: +48 503 075 095
Pełna oferta: Oferta